Zrób zakupy w Media Markt i odbierz karty podarunkowe na kolejne zakupy!
Promocja Media Markt

Zrób zakupy w Media Markt i odbierz karty podarunkowe na kolejne zakupy!

  • Promocja dostępna w Media Markt
  • Opublikowano

Trwa promocja w Media Markt, w ramach której kupując dowolny sprzęt jak np.: telewizor, soundbar, laptop, komputer, smartfon, tablet, sprzęt foto, kamęrę, konsolę do gier i/lub akcesoria, otrzymasz karty podarunkowe na kolejne zakupy w prezencie!

W ramach promocji Media Markt, kupując dowolny sprzęt na kwotę min. 300 złotych otrzymasz kartę podarunkową (bon) Media Markt na kolejne zakupy za darmo! Zasady promocji z bonami Media Markt:

01 Kup w terminie od 11.11.2017 r. do 16.11.2017 r. dowolny sprzęt w Media Markt lub sklepie internetowym Media Markt za minimum 300 złotych lub jego wielokrotność. W ramach promocji, możesz kupić sprzęt ze wszystkich kategorii np.: telewizory, soundbary, laptopy, komputery, sprzęt komputerowy, smartfony, tablety, sprzęt foto, kamęry, konsole do gier i/lub akcesoria. Przy każdym sprzęcie, którego wartość przekracza 300 złotych znajdziesz specjalną zawieszkę z informacją o przysługującej kwocie na karcie podarunkowej, np. "+ 150 zł KARTA PODARUNKOWA".

02Za każde wydane 300 złotych w Media Markt otrzymasz bon Media Markt (kartę podarunkową) o wartości 25 złotych. Jeżeli Twoje zakupy wyniosą np. 1201 złotych, otrzymasz w dodatkowo w prezencie do wydania podczas kolejnych zakupów z kartą podarunkową aż 100 złotych! W ramach promocji, możesz kupić kilka drobnych sprzętów, których sumaryczna kwota wyniesie 300 zł lub więcej i również otrzymasz bony w prezencie. W ramach promocji, możesz też wziąć sprzęt na raty.

03Bon w postaci karty podarunkowej Media Markt doładowanej na przysługującą kwotę otrzymasz wraz z zamówieniem - w markecie lub w dostawie wraz z kupowanym sprzętem.

Pamiętaj aby zachować wszystkie paragony i gwarancje na zakupiony sprzęt.

Promocja ważna jest od 11 do 16 listopada 2017 do godziny 23:59.

shopping_basket

Korzystając z promocji, kupisz m.in.: laptop ASUS ZenBook Flip UX360CA-DQ222T, telewizor SONY KD-65XE8505, telewizor SAMSUNG UE58MU6122K, telewizor SAMSUNG UE49MU6442U, laptop LENOVO Ideapad 310-15ISK, Apple iPhone SE 128GB, smartfony Nokia 5 Dual SIM , konsola SONY PlayStation 4 Pro 1TB B Chassis + Gran Turismo Sport + To jesteś Ty Voucher + Playstation Plus 14 dni, kamera GOPRO HERO 5, aparat SONY DSC-W810B i inne.

card_giftcard

Korzystając z promocji możesz otrzymać bony zakupowe na kolejne zakupy w Media Markt, a wartość bonów zależna jest od wartości kupowanego sprzętu.

Sprzęt RTV biorący udział w promocji:

Skomentuj promocję: Zrób zakupy w Media Markt i odbierz karty podarunkowe na kolejne zakupy!

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.